Панель входу
Ім'я:
Пароль:
Запам'ятати?


[ Реєстрація ]
[ Забули пароль ]
Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 386
Новий користувач: ggenius
Нас відвідують
Історія колективу

Початок історії Історія колективу почалася ще в 1995 році на базі міського комітету у справах молоді. Починалося все з кількох хлопців та дівчат, яких батьки привели за руку, повіривши в молоду і зовсім ще без досвіду Т. Мутнову. (До речі, деякі з тих перших вихованців привели в "Надію" вже своїх дітей.) Перші репетиції, перші постановки, перші концертні виступи... Саме в 1995 році, на першому концерті народилася назва колективу - «НАДІЯ». І означала вона надію на те, що настануть кращі часи, колектив розростеться, стане знаним і вийде не тільки на всеукраїнський, а й на міжнародний рівень.
Але в ті роки всі молодіжні структури розвалювалися, закривалися клуби, тож дуже скоро колективу довелося змінити майданчик. Так, у 2000 році ансамбль перейшов працювати в сферу позашкільної освіти - в Центр дитячої та юнацької творчості Загальноосвітньої школи №18 м.Кіровограда, де отримав необхідні приміщення для занять, почав активно зростати і розвиватися. Тому, саме 2000 рік ми вважаємо роком народження колективу, бо почалася нова епоха в нашому розвитку. У колективі з'являються нові викладачі - однодумці Т. Мутнової. Ростуть вихованці, зростає рівень колективу. Нові постановки, концерти, перші фестивалі, конкурси, перші перемоги... Ми росли і активно розвивалися. І все це не могло залишитися непоміченим...

Наказом міністра освіти України №472 від 21 червня 2006 року
нашому колективу присвоєно почесне звання

«ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ УКРАЇНИ».

З 2016 року ансамбль перейшов працювати на базу Навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості "Сузір'я". В розпоряджені колективу 2 хореографічні зали, роздягальня для дітей, костюмерна та кабінет викладачів. Сьогодні можна з упевненістю сказати, що "Надія" дійсно відбулася! Сьогодні "Надія" - це майже 400 вихованців, команда з п'яти, захоплених своєю справою, викладачів і костюмерна, що складається з величезної кількості концертних костюмів. Зараз в ансамблі працюють 13 різновікових груп, які поділені на 3 рівні - початковий, основний та вищий.
Викладацький склад ансамблю працює в декількох напрямках хореографії: бальний танець, сучасна хореографія, стилізована народна хореографія, а також новому для нас - деми-класика. Всі постановки робляться виключно викладачами нашого колективу і є на 100% авторськими.
Досить багато часу ми приділяємо і "клас-уроку". Робота біля станка і на середині залу є обов'язковою для всіх. Заняття класикою проходять під музику, яку використовують кращі балетні школи Європи.
Заняття в колективі ведуться за програмою, розробленою викладачами "Надії" спеціально для роботи ансамблю (Навчальна програма з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму "Вивчення хореографічних дисциплін в Зразковому хореографічному ансамблі «Надія»"). Програма рекомендована кафедрою хореографії Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка і затверджена управлінням освіти Кіровоградської міської ради.
Програма навчання включає в себе бальний танець, сучасний танець, класичний танець і основи народного танцю.
По завершенню курсу навчання, учасники ансамблю складають кваліфікаційні іспити і, згідно з їх результатами, отримують Свідоцтво про позашкільну освіту, відповідно до "Закону України про позашкільну освіту". Хоча, варто зауважити, що більшість випускників продовжують танцювати навіть після випуску.

Зал хореографії №1 Заняття ансамблю проходять в чудових та затишних залах, які обладнано всім необхідним - паркет, дзеркала, станки, аудіо-обладнання. В залах, також, встановлено сучасні системи кондиціонування та клімат-контролю. Переодягатися діти мають змогу теж в комфортній роздягальні. Одним словом, ми створюємо всі умови, щоб нашим дітям було комфортно і затишно займатися.
"НАДІЯ" регулярно проводить звітні концерти в кращих залах і на кращих сценах області. Традиційним в колективі є і проведення "відкритих занять" для батьків, а також проведення новорічних театралізованих програм для молодших вихованців, які проходять наприкінці грудня кожного року.

Ми побували на багатьох фестивалях і конкурсах в багатьох містах України. Сьогодні ми можемо з гордістю сказати, що маємо перемоги на фестивалях і конкурсах різного рівня, в тому числі і Міжнародних. (З нашими ДИПЛОМАМИ можна ознайомитися на спеціальній сторінці нашого сайту.) Ми постійно беремо участь в концертах і шоу-програмах як в своєму рідному місті, так і за його межами.

Ми - переможці Міжнародного фестивалю-конкурсу "Веспремські ігри" (Угорщина)!!!

Вихід на європейський і міжнародний рівень є одним із пріоритетів розвитку колективу сьогодні. Географія перемог і виступів "НАДІЇ" в Європі досить широка - Чехія, Німеччина, Угорщина, Франція, Італія, Болгарія.

Почесне звання "Зразковий художній колектив України" було успішно нами підтверджено вже двічі:
- 2012 р. (наказ Міністерства освіти і науки України №21-к від 19.01.2012 р.)
- 2017 р. (наказ Міністерства освіти і науки України №1023 від 13.07.2017 р.).
Не залишають без уваги наші досягнення преса і телебачення. Обласна державна телерадіокомпанія зняла вже біля 10 передач про роботу нашого колективу. У пресі та інтернет-виданнях постійно висвітлюються найяскравіші події нашого життя, наші поїздки і наші перемоги.

Ми продовжуємо рости і розвиватися, розуміючи, що ніколи не можна зупинятися на досягнутому, треба вдосконалюватися, йти вперед і прагнути до досягнення нових вершин.
У нас дуже і дуже багато планів, які ми поступово намагаємося реалізовувати.