Панель входу
Ім'я:
Пароль:
Запам'ятати?


[ Реєстрація ]
[ Забули пароль ]
Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 386
Новий користувач: ggenius
Нас відвідують
Болгарія-2017

17.08.2017 - 26.08.2017:


Перший день на морі17.08.2017 | 23-50
Довгоочикувана перша новина!
Доїхали ми нормально, незважаючи на те, що трохи довго проходили кордони. Дорогу всі діти перенесли нормально. Близько 14-ї години були в отелі і відразу пішли обідати. Потім розмістились по апартаментах, розклали речі і пішли на море. Пляж - супер, море - супер, діти - супер!!! Після вечері на сцені отелю проходив конкурс "M-Factor got talent", куди нас запросили аніматори лагерю "Okey Holiday", що розміщується в нашому отелі. Звісно, ми не змогли відмовитись. На суд жюрі ми представили композиції "Драже" і "Energy". Своїм виступом ми приголомшили членів журі. Результат нашого виступу - ГРАН-ПРІ!!! Тож, фестивальні виступи ще не почалися, а нагороди ми вже отримуємо!!! Потім було ще трохи дискотеки і потім - спати.
PS: інтернет тільки на рецепції і трохи слабенький, бо "сидять на ньому" біля сотні дітей, тому будемо "ловити" можливість підключитись, щоб Вам писати. По можливості, в кінці кожного дня, можливо, ближче до ранку, чекайте свіжих новин за день!!! Наші перші нагороди!

18-08-201718.08.2017 | 23-59 
Зранку після сніданку провели репетицію, потім - море, сонце і пісок. Після обіду був вільний час і після другого обіду (да-да, кормлять нас 4 рази) знов вирушили на море. А після вечері декілька наших дітей приймали участь в конкурсі "Містер і Міс Окей холідей", що проходив на сцені отелю. Результат - призові місця і море позитивних емоцій.
Завтра починаються вже фестивальні заходи. Отже, програма на кілька наступних днів така:
19.08 о 20-00 - відкриття фестивалю в м. Несебр (2 номери)
20.08 - поки вільний день
21.08 о 20-00 - конкурсні виступи
22.08 о 20-00 - гала-концерт та нагородження.
Отже, у нас все гаразд. Чекайте новин завтра!
PS: на фото не всі, бо не всі купались в басейні.

Наші концертні виступи на відкритті фестивалю.19.08.2017 | 23-58
Отже, сьогодні був перший день виступів на фестивалі. Але, про все по черзі:
Зранку "інтенсив" та репетиція. Потім - море, море, море. Після обіду - вільний час і підготовка до концерту. О 18-30 ми вирушили в м. Несебр, де на сцені античного амфітеатру відбувався концерт-відкриття ХХV Міжнародного фестивалю-конкурсу "Ми - ХХІ століття".
На концерті ми представляли 2 композиції - "Драже" та "Ритми життя". Варто відмітити, що фестиваль зібрав дуже багато учасників з багатьох країн, серед яких: Сербія, Македонія, Болгарія, Швейцарія, Польща, Казахстан та Україна. Ми - єдині представники України в жанрі хореографії, а в вокальному жанрі Україну представляє супер-фіналістка проекту "Голос - діти" (3-й сезон) - Іванна Решко.
Оскільки фестиваль зібрав дуже багато учасників, журі почало оцінювати виступи прямо на концерті-відкритті фестивалю. Наші діти - молодці, відпрацювали "на відмінно".
Оскільки трансляція не відбувалась, ми вирішили порадувати Вас і відкрили сторінку "Сюрпризи", де вже викладено відео наших сьогоднішніх виступів. Заходьте, переглядайте та коментуйте!!!
Завтра у нас повністю вільний день, будемо відпочивати.
Обіймаємо, цілуємо, всі МИ!!!

А ми на морі!!!20.08.2017 | 21-50 
Сьогодні після сніданку, вже традиційно - "інтенсив" та репетиція. А потім, цілий день ми присвятили відпочинку. Зранку - море, потім після обіду - в басейні. Після другого обіду знову на море. А після вечері наші діти брали участь у вечірніх заходах, організованих командою аніматорів нашого отелю.
Всі діти в порядку, передають вітання рідним, додому НЕ ХОЧУТЬ!!! Особливі привіти всім дітям і викладачам "НАДІЇ", що зараз в рідному місті, в наших рідних залах теж готуються до концерту.
Завтра знову день виступів. Початок о 20-00. Сподіваємось, завтра буде можливість транслювати, тож, чекайте інформацію в чаті!

Наші конкусні виступи.21.08.2017 | 23-59
Сьогодні у нас був черговий день виступів на фестивалі. Почали ми день традиційно "інтенсивом" та репетицією. Потім трохи побавились в басейні, оскільки сонечко від нас сьогодні "заховалось". Потім сходили на море і після обіду вже готувались до концерту.
О 20-00 розпочався вже 5-й блок конкурсних виступів, кожен з яких складався з 30-50 композицій. Ми представили на суд журі ще 4 свої композиції. Під час виступів підтримували і вболівали за нашу "НАДІЮ" багато людей з різних країн, представлених на фестивалі. Але, найбільшу підтримку ми відчували від нашої українки Іванни Решко, супер-фіналістки проекту "Голос-діти", яка теж бере участь у фестивалі. Під час виступів вона переживала, допомагала нашим дівчатам і постійно була поруч.
Щодо трансляції - трансляція була, але, нажаль, дуже не стабільна, постійно "підвисала". Але, від нас це ніяк не залежало.
Діти - молодці, відпрацювали відмінно, хоча і дуже хвилювались! Тепер чекаємо результатів, які будуть вже завтра на гала-концерті.
Всім привіт! Обіймаємо, цілуємо. Ваша "НАДІЯ"!Наші нагороди!22.08.2017 | 23-59 
Отже, сьогодні був дуже тяжкий емоційний день - день гала-концерту та оголошення результатів конкурсу. Всі хвилювались і з нетерпінням чекали результатів. І, нарешті, ми вже їх маємо!
Тож, "НАДІЯ" виборола такі нагороди: ДВА І (перших) місця та ІІ місце. Також, журі відмітило наш колектив спеціальними призами, а саме: Диплом "За оригінальну хореографію", Диплом керівнику ансамблю - Т. Мутновій "За високий професіоналізм" та 2 запрошення на фестивалі-конкурси, що будуть проходити в Польщі та Македонії.
Діти молодці, вони дійсно заслужили ці перемоги і призи!
Ми - ПЕРЕМОЖЦІ!!!Приємно також відзначити, що Гран-прі в номінації "Вокал" поїде в Україну! Його виборола Іванна Решко, з якою наші діти потоваришували.
Тож, вітаємо всю нашу велику родину "НАДІЇ" з перемогою! Вітаємо Іванну Решко! Вітаємо Україну, яка має такі таланти!!!
Обіймаємо, цілуємо. Ваша "НАДІЯ"!
PS: а на сторінці сюрпризів на Вас вже чекає сюрприз №2 - відео наших конкурсних виступів 21.08.2107! Поспішайте побачити!!!

Ми відпочиваємо...23.08.2017 | 23-50 
Цей день ми повністю присвятили відпочинку. Басейн, море, ігри і гарний настрій. Наші хлопці виграли 2 гри у водне поло, за що отримали дипломи. Після вечері хлопці трохи пограли у футбол, а потім, разом з дівчатами, весело провели час на вечірній програмі від команди аніматорів.
Всі діти в порядку, настрій у всіх чудовий! Завтра чекайте наступного відео-сюрпиризу!

З Днем Незалежності!!!24.08.2017 | 15-30 
Всі діти "НАДІЇ", що перебувають тут у Болгарії, вітають Україну З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!!! Ми любиимо свою країну!!!
Ну, а обіцяний відео-сюрприз вже на сторінці сюрпризів!!! Поспішайте побачити!!!

25.08.201725.08.2017 | 23-59 
Сьогодні знову був тільки відпочинок. Не було навіть "інтенсиву" та репетиції. Вчора діти вирішили самі провести вечірню програму з конкурсами та виступами. Вони самі купували призи, як, власне і придумували все. І сьогодні після вечері цей захід відбувся. Були вірші, пісні, танці. А "на закуску" був конкурс "Вгадай людину". Глядачі (тобто всі ми) діставали з капелюха папірець з написаним ім’ям людини, яку треба було показати, або сказати фразу, по якій присутні мали вгадати хто це. Не важко здогадатись, що найбільше задоволення всі отримали, коли діти показували викладачів "НАДІЇ".
Завтра у нас перша половина дня - вільна, а після обіду - екскурсія.
Всім привіт! Обіймаємо, цілуємо. Ваша "НАДІЯ"!

Краса м. Несебр26.08.2017 | 23-59 
Першу половину дня ми присвятили купанню в морі. Хвилі сьогодні були незабутні. Вода - супер, аж не хотілось виходити на берег.
А після обіду ми вирушили на екскурсію в чудове місто Несебр, де ми виступали на відкритті фестивалю. Ми відвідали старе місто, яке розміщується на півострові і з 3-х боків омивається морем. Краса неймовірна!
Ввечері, хто ще не зробив цього, купували сувеніри та подарунки. А потім всі разом вирушили на пляж. Емоції переповнювали!
Завтра вранці ми ще сходимо до моря, потім будемо здавати номери. Виїзд у нас орієнтовно з 14 до 15 години, тому ми замовили ще додатковий обід. Якщо завтра буде можливість - дамо знати, коли сядемо в автобус і відправимось.
Чекайте нас вдома!!!
Погода від Gismeteo