Панель входу
Ім'я:
Пароль:
Запам'ятати?


[ Реєстрація ]
[ Забули пароль ]
Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 386
Новий користувач: ggenius
Нас відвідують
Болгарія-2018

16.08.2017 - 26.08.2017:

16.08.2018 | День перший16.08.2018
Отже, ми починаємо висвітлювати нашу поїздку на Міжнародний фестиваль-конкурс "Ми ХХІ століття" (Сонячний берег, Болгарія).
Доїхали ми чудово. Об 11-15 ми вже були в отелі. Розселились, пообідали і пішли на море. Потім вечеря, прогулянка, дискотека. Зараз вже всі відпочивають. Діти передають привіти всім-всім, хто за нас хвилюється вдома!!!
Завтра вранці у нас традиційно - репетиція.
Виступаємо ми 18.08, початок концерту о 20-00. Ми будемо презентувати всі 6 композицій, що привезли на конкурс. Про трансляцію буде повідомлено 18.08!!!
Обіймаємо, цілуємо!!! Ваша "НАДІЯ"!!!

117.08.2018 | Болгарія. День другий.7.08.2018
День другий. О 7 годині - ранкова пробіжка біля моря. Після сніданку провели репетицію. Потім басейн, море, обід, знов море і вечеря. Море - чудове!!! Сонце - лагідне!!! Настрій - відмінний!!!
Завтра у нас день конкурсного виступу. Початок концерту о 20-00. Наші номери по програмі - №3 - "Діти світла", №9 - "Сила кохання", №16 - "Bye-bye", №23 - "Copacabana", №28 - "Рідний край", №35 - "Cuba-party". Трансляція, якщо буде можливість, буде на сторінці у Facebook - Андрей Герасименко. Якщо щось зміниться - напишу в чаті.

У нас тут все чудово! Обіймаємо, цілуємо!!! Тримайте за нас "кулачки"!!!

18.08.2018 | Болгарія. День третій - конкурсний.18.08.2018
День третій - конкурсний. О 7 годині - ранкова пробіжка біля моря (так рано прокинулися далеко не всі). Після сніданку - репетиція, потім басейн, море, обід, підготовка до конкурсного виступу, вечеря.
О 20-00 розпочався перший конкурсний концерт. Ми представили всі 6 композицій, що привези. Ті, хто бачив трансляцію, думаю, відчули той драйв та енергетику, що йшли від наших дітей!!! Зал та журі приймали наших вихованців щирими оплесками та схвальними вигуками. А об'явки перед нашими номерами "NADIIA" FROM UKRAINE" додавали дітям сил та енергії на кожен виступ. Всі діти МОЛОДЦІ - відпрацювали "на відмінно"! Зараз всі втомлені вже відпочивають...
18.08.2018 | Болгарія. День третій - конкурсний.Дякуємо всім, хто дивився трансляцію, коментував та лайкав. Вже завтра дітям передамо Ваші коменти. Хто не зміг побачити нашу трансляцію - можете переглянути збережене відео на сторінці Андрій Герасименко у Facebook!!! Відео також вже доступне тут, на сайті, на сторінці "СЮРПРИЗИ"!!!
Завтра ми відпочиваємо та чекаємо гала-концерту, який відбудеться 21.08.
Обіймаємо, цілуємо!!! Ваша "НАДІЯ"!!!

19.08.2018 | Болгарія. День четвертий. 19.08.2018
День четвертий. О 7 годині - ранкова пробіжка біля моря. Репетицію вранці не проводили. Потім вже стандарно - сніданок, басейн, море, обід, "тиха година", знов море, басейн і вечеря. Сьогодні день був повністю присвячений відпочинку та фотосесіям. Фоточки біля пальм є вже, мабуть, у кожного в Instagram Cool
Всі діти в повному порядку. Їдять майже всі відмінно. Обіймаємо, цілуємо!!! Ваша "НАДІЯ"!!!

20.08.2018 | Болгарія. День п'ятий.20.08.2018
День п'ятий. О 7 годині - ранкова пробіжка. Після сніданку - репетиція, потім басейн, де хлопці пограли в поло. Потім - море, обід, підготовка до концерту, вечеря. О 20-30 на сцені нашого отелю, в рамках фестивальних виступів, розпочався концерт дружби, в якому взяли учать ми, ансамбль "Рушничок" зі Львову та хлопці-вокалісти з Білорусі та Польщі. А після концерту була невеличка розважальна програма та дискотека. Більше фото за сьогодні - на сторінці aligatorovich в Instagram та у FACEBOOK!!!
Завтра у нас день гала-концерту та нагородження. Ми ще чекаємо інформації від організаторів з приводу того, які саме наші композиції журі відібрало на гала-концерт. Початок гала-концерту завтра о 20-й годині. Чекайте інформацію про наші виступи тут в чаті, а трансляцію - у Facebook!!! Транслюватись будуть наші композиції (кожна окремо) і нагородження!!! Обіймаємо, цілуємо!!! Ваша "НАДІЯ"!!!

21.08.2018 | Болгарія. "НАДІЯ" - володар Гран-прі!!!21.08.2018
День шостий - Гала-концерт та нагородження. За результатами конкурсних виступів "НАДІЯ" - володар ГРАН-ПРІ Міжнародного фестивалю-конкурсу "Ми ХХІ століття"!!! Окрім головної нагороди фестивалю, маємо також 2 кубка за ІІ місце!!!
У фестивалі брали участь колективи та солісти з Болгарії, Мальти, Португалії, Румунії, Польщі та Казахстану. Україну представляли ми та хореографічний ансамбль "Рушничок" зі Львову.
Дякуємо нашим дітям за їх працю та неймовірну енергетику!!! Дякуємо всім-всім, хто в нашому рідному місті за нас хвилювався і підтримував!!!
Більше фото з гала-концерту - на сторінці aligatorovich в Instagram та у FACEBOOK!!!
Обіймаємо, цілуємо!!! Ваша "НАДІЯ"!!!

22.08.2018 | Болгарія. День сьомий.22.08.2018
День сьомий. Всі фестивальні заходи та виступи позаду, тож можемо повністю насолоджуватись відпочинком. Сніданок, басейн, море, обід, басейн, вечеря - ось чим ми сьогодні займались. О 20-00 на сцені отелю розпочалась розважальна програма, де ми взяли активну участь. Спочатку пограли в гру "Хлопці проти дівчат", а потім - дискотека та просто відрив. І вже пізнім вечором ми прогулялись в самий центр Сонячного берегу. Повернувшись, пішли по номерах відпочивати.
Всі діти в порядку. Додому ніхто не проситься, навпаки, всі бажають побути тут якнайдовше. Обіймаємо, цілуємо!!! Ми.

23.08.2018 | Болгарія. День восьмий. м. Несебр23.08.2018
День восьмий. Початок дня, як завжди - сніданок, басейн, море, обід. Після обіду ми вирушили до старовинного міста Несебр, де мали багато вільного часу аби помилуватись красотами, пофотографуватись та придбати сувеніри. На вечерю ми повернулись в свій отель. Потім трохи пограли в волейбол та пішли на прогулянку. Зараз дехто ще біля рецепції постить свої чудові фоточки, а більшість вже розійшлись відпочивати.
Більше сьогоднішніх фото - на сторінці aligatorovich в Instagram!!!
Обіймаємо, цілуємо!!! Ваша "НАДІЯ"!!!

24.08.2018 | Болгарія. День дев'ятий - День Незалежності України.24.08.2018
День дев'ятий. Вітаємо всю нашу велику чудову Україну з Днем Незалежності!!! Сподіваюсь, Ви вже бачили наше відео-привітання. Хто ще не встиг - переглянути можна на сторінці
Андрій Герасименко у Facebook та на сторінці "СЮРПРИЗИ" тут на сайті!!!!!!
А навечір стало трохи сумно, оскільки сьогодні була остання вечірня програма в отелі. Спочатку це була ексклюзивна розважальна програма в басейні, а потім - відривна дискотека. На завтра у нас теж запланована дуже цікава вечірня програма...
Обіймаємо, цілуємо!!! Ваша "НАДІЯ"!!!

25.08.2018 | Болгарія. День десятий - прощання25.08.2018
День десятий. Останній повний день нашої поздки. Все прекрасне має колись скінчитись... Про день писати не буду. Увечері ми пішли прощатись з морем та Сонячним берегом. Загадавши бажання, відпустили в небо вогняні кулі, заспівали Гімн України, обійнявшись з нашими аніматорами, трохи поплакали... потім пішли на прогулянку. Завтра зранку збираємо речі, здаємо номера та готуємось до виїзду.  Виїзд планується після обіду. Одразу по виїзду - в чаті напишемо!!!
Більше сьогоднішніх фото - на сторінці aligatorovich в Instagram!!!
Обіймаємо, цілуємо!!! Ваша "НАДІЯ"!!!

27.08.2018 | Зустріч з Болгарії.27.08.2018
Дякуємо батькам за неймовірну зустріч!!! Так, як зустрічають батьки "НАДІЇ" - не зустрічає ніхто!!! Ще раз дякуємо дітям "НАДІЇ" за здобуту ПЕРЕМОГУ та за те, що Ви у нас такі класні і драйвові!!! У нас вийшов чудовий старт танцювального сезону!!! Любимо кожного з Вас та разом з Вами будемо сумувати за Boomerang Residence та Sunny Beach!

Більше фото з поїздки та відео можна переглянути на сторінці Андрій Герасименко у FACEBOOK та aligatorovich в Instagram!!!

Погода від Gismeteo