"Квітуча Чехія-2019"
Надіслано: Olegovich 11-05-2019 | 23:00
З 4 по 9 травня 2019 р. "НАДІЯ" перебувала на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Квітуча Чехія". Результати наших конкурсних виступів такі:
- Лауреат І ступеня в номінації "Бальний танець";
- Лауреат І ступеня в номінації "Естрадний танець";
- Лауреат ІІ ступеня в номінації "Стилізований народний танець";
- володар "Price of jury" (спец-призу журі).
Дякуємо нашим найкращим в світі дітям "НАДІЇ" за цю яскраву перемогу!!! МИ ВАС ЛЮБИМО І ПИШАЄМОСЬ ВАМИ!!! Також дякуємо всім, хто в нашому рідному місті переживав за нас і підтримував!
Окрім фестивальних заходів ми мали змогу побачити чудові чеські міста Пльзень, Карлові Вари та Прагу, а також Відень (Австрія) та Нюрнберг (Німеччина). Отримали незабутні враження та величезне задоволення від такого європейського турне.
Під час екскурсії Прагою на Староміській площі відбувся танцювальний флеш-моб. Приємно відзначити, що постановниками цього флеш-мобу та ведучім колективом була наша "НАДІЯ".
Детально про кожен день нашої поїздки можна почитати натиснувши нижче "Читати повністю", там же є більше фото! А ще фото і відео наших виступів - як завжди на Facebook - Андрій Герасименко.

 
07.05.2019 | "НАДІЯ" - переможець фестивалю-конкурсу "Квітуча Чехія-2019"!

Деталі новини
04.05.2019 | 23-50
Кордони пройшли відносно швидко. Ми у Відні! У Відень приїхали раніше призначеного часу. Дорогу ВСІ перенесли відмінно. З ранку і аж до 14-30 мали змогу насолоджуватись красою та величчю цього прекрасного міста. Потім переїзд і біля 20-ї години ми заселились в отель уже в Празі, повечеряли і готуємось відпочивати. Всі діти в порядку, дорослі також.
"НАДІЯ" у Відні

05.05.2019 | 23-59
Всім привіт. Сьогодні ми побували в прекрасному чеському місті Карлови Вари. Спочатку мали екскурсію, потім вільний час. На вечір повернулись в отель в Прагу. Після вечері провели короткі збори та розійшлись відпочивати та готуватись. Завтра у нас день конкурсних виступів. Про трансляцію буде повідомлено тут на сайті в міні-чаті. У нас все ОК.
"НАДІЯ" в Карлових Варах.

06.05.2019 | 23-59
Сьогодні був важкий і насичений день. Переїзд і екскурсія по місту Плзень, потім обід і конкурсні виступи. Ми показали на розсуд журі всі 5 композицій. Потім був показ візиток колективів і на фоні символіки фестивалю замайорів наш блакитно-жовтий прапор. Діти  молодці - відпрацювали відмінно. Чекаємо результатів та рішення журі, щодо номерів для гала-концерту. Щодо відсутності звуку на відео - то Фейсбук блокує аудіо через авторські права. Завтра спробуємо знову транслювати, тож слідкуйте за ефірами! Фоточки вже є в Instagram.
06.05.2019 | Конкурсні виступи "НАДІЇ" на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Квітуча Чехія-2019"

07.05.2019 | 23-30
Напевно, найважчий день нашої поїздки. Очикування результатів, що може бути важче... Але про все по порядку. Отже:
в першій половині дня - мали час на екскурсію прекрасним Старим містом Праги, яка закінчилась танцювальним флеш-мобом на Староміській площі Праги. Приємно відзначити, що постановниками цього флеш-мобу та ведучім колективом була наша "НАДІЯ". О 17-30 розпочався Гала-концерт, на якому ми представляли 3 композиції - "Гламурний рок-н-ролл", "TIME TO GO!" та "Бугі-вугі". Після гала-концерту відбулось таке довгоочикуване нагородження.
Результати наші такі:
- Лауреат І ступеня в номінації "Бальний танець";
- Лауреат І ступеня в номінації "Естрадний танець";
- Лауреат ІІ ступеня в номінації "Стилізований народний танець";
- володар "Price of jury" (спец-призу журі).
Дякуємо нашим найкращим в світі дітям "НАДІЇ" за цю яскраву перемогу!!! МИ ВАС ЛЮБИМО І ПИШАЄМОСЬ ВАМИ!!!
Привіт і величезна подяка всім в нашому рідному місті, хто переживав за нас та підтримував!!!
Ми пішли відпочивати...
07.05.2019 | "НАДІЯ" - переможець фестивалю-конкурсу "Квітуча Чехія-2019"!

08.05.2019 | 23-59
Сьогодні ми побували в прекрасному місті Нюрнберг (Німеччина). Все дуже швидко, але дуже продуктивно і насичено. Обідали в чудовому ресторані з традиційними нюрнбергськими ковбасками. А потім діти дуже шкодували, що було мало часу на шопінг.
  На вечерю повернулись в Прагу в наш отель. Збираємо речі і готуємось до виїзду з отелю. Завтра після сніданку по плану відвідування супермаркету і виїзд додому.
08.05.2019 | "НАДІЯ" в Нюрнберзі. 

09.05.2019 | 13-00
"НАДІЯ" готова до виїзду додому! Чекайте своїх переможців!!!
09.05.2019 | "НАДІЯ" готова до виїзду.