Панель входу
Ім'я:
Пароль:
Запам'ятати?


[ Реєстрація ]
[ Забули пароль ]
Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 386
Новий користувач: ggenius
Нас відвідують
Міжнародний день танцю-2021
Вітаємо всіх закоханих в прекрасний світ ТАНЦЮ зі святом!!! З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ТАНЦЮ!!! Бажаємо щодня відкривати для себе нові грані цього мистецтва, жити мрією і ніколи не зупиняти енергію танцю в серці!
Вітаємо з Міжнародним Днем ТАНЦЮ!!!
Зі святом весни!!!
Зразковий хореографічний ансамбль «НАДІЯ» вітає всіх ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!!!
З Новим роком!!!
Зразковий хореографічний ансамбль «НАДІЯ» вітає всіх з Новим 2021 роком!!!
Вистава "НОВОРІЧНА ІСТОРІЯ ІГРАШОК"
"НОВОРІЧНА ІСТОРІЯ ІГРАШОК" від Зразкового хореографічного ансамблю "НАДІЯ". Покази вистави відбувались в грудні 2019 року.
"Степова красуня"- 2020
Всеукраїнський конкурс "Степова красуня", м. Кропивницький. Перший концертний виступ "НАДІЇ" після тривалого карантину. Як же нам не вистачало СЦЕНИ, драйву та неповторних емоцій!!!
28-09-2020 | Всеукраїнський конкурс "Степова красуня", м. Кропивницький.
Випускникам-2020 присвячується
Випускникам "НАДІЇ" 2020 року присвячується. Дивіться, якими Ви були і якими стали! Любимо кожного з Вас та пишаємось Вами! Бажаємо успіхів та нових звершень у дорослому житті! А двері "НАДІЇ" завжди для Вас відкриті!!!
Випускники-2020
Вітаємо випускників нашої "НАДІЇ", які сьогодні отримали свої заслужені Свідоцтва про позашкільну освіту!!! Любимо кожного з Вас і завжди чекаємо в "НАДІЇ"!!!
Випускники "НАДІЇ"- 2020
CHALLENGE "НІ ДНЯ БЕЗ ТАНЦЮ!"
"Танцювальний challenge від учасників Зразкового хореографічного ансамблю "НАДІЯ".
"Танцюємо з батьками!"- 3й сезон
"Танцюємо з батьками! - 3й сезон - карантин"!!! Дякуємо всім батькам і дітям колективів "Сузір'я зразкових" за активну участь в проекті в умовах карантину! Ви неймовірні, круті, драйвові! Ми тут зібрали найяскравіші моменти цьогорічного проекту. Ще раз вітаємо всіх з Міжнародним днем танцю, в який всі ми з Вами безмежно закохані!!!
Міжнародний день танцю-2020
Вітаємо всіх закоханих у чарівний світ хореографії зі святом - З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ТАНЦЮ!!! Ми ДУЖЕ сумуємо за нашими дітлахами, за нашими залами, за фестивалями, поїздками, концертами, репетиціями, за всим тим, чим ми жили кожного дня... Але нічого, вже незабаром все це знов буде! Ми Вас любимо!!! ЗІ СВЯТОМ!!!
29-04-2020 | Вітаємо з Міжнародним Днем ТАНЦЮ!!!
Провокатор-2019
Новорічний марафон "НАДІЇ" завершено!!! І завершили ми його традиційно грандіозною вечіркою в НК "Провокатор". Дякуємо всім-всім, хто був з нами! Дякуємо за Ваші емоції та драйв!!! Особлива подяка нашим випускникам, які завжди намагаються провести цей день разом з нами, заради чого, навіть, приїздять з інших міст та країн!!!
Всіх з прийдешнім НОВИМ РОКОМ, який, до речі, для "НАДІЇ" буде ювілейним!!!
27-12-2019 | Наша грандіозна вечірка в НК "Провокатор"
Погода від Gismeteo