Панель входу
Ім'я:
Пароль:
Запам'ятати?


[ Реєстрація ]
[ Забули пароль ]
Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 386
Новий користувач: ggenius
Нас відвідують
Перший дзвоник-2021
Зразковий хореорафічний ансамбль "НАДІЯ" щойно привітав учнів нашого НВО №31 з початком нового навчального року. Сподіваємось, цей рік буде максимально "offline" і без карантинів! Бажаємо всім успіхів, нових звершень і досягнень!!!
Перший дзвоник-2021
Серпневий форум освітян-2021
Насичений початок навчального року "НАДІЇ" триває. Сьогодні мали виступ в Обласній філармонії на СЕРПНЕВОМУ ОСВІТЯНСЬКОМУ ФОРУМІ, в рамках проведення освітянської декади.
Серпневий форум освітян-2021
Приємна зустріч
Ми були надзвичайно раді сьогодні на освітянському форумі зустріти людину, яка мала безпосереднє відношення до створення нашої "НАДІЇ" - Світлана Олександрівна Чебана (колишній директор НВО №18), про яку ми завжди згадуємо з теплом та вдячністю.
Приємна зустріч
День Незалежності-2021
Сьогодні "НАДІЯ" разом з оксамитовим голосом Кропивницького Владиславом Кашпуренко вітала всіх З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ! Святковий концерт "30 пісень Незалежності" на головній площі міста. Більше фото за посиланням на Facebook.
А ось за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ можна переглянути неймовірно чуттєвий і зворушливий перфоманс "ДНК України та українців. Відвойовує своє.", який було показано в рамках заходів до Дня Незалежності у м. Києві. Всім рекомендую дивитись до кінця!!!
ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ-2021
З Днем Незалежності-2021!
Вітаємо всіх З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!!! Пишаймося нашою країною разом!!!
ВІТАЄМО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!!!
"Позашкільна освіта Кропивницького "Розквіт творчості"
Перший концертний виступ "НАДІЇ" у 2021-2022 навчальному році. Мали честь представляти наш позашкільний заклад на форумі "Позашкільна освіта Кропивницького "Розквіт творчості", який проходив на базі нашого НВО №31.
"Позашкільна освіта Кропивницького "Розквіт творчості".
Вручення золотих медалей-2021
Чарівним "Вальсом" вітала "НАДІЯ" випускників шкіл нашого міста, які отримали сьогодні в обласній філармонії свої заслужені золоті та срібні медалі.
Наш "Вальс" на врученні золотих та срібних медалей.
"Запоріжжя-Fest"- 2021
Зразковий хореографічний ансамбль "НАДІЯ" (НВО N31, м. Кропивницький) ДВІЧІ ЛАУРЕАТ І ст. на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Запоріжжя-Fest", м. Запоріжжя. Дякуємо дітям за їх роботу, батькам за розуміння і підтримку!!! А всіх нас вітаємо З ПЕРЕМОГОЮ!!!
"Запоріжжя-Fest", 27.06.2021 р.
Випуск-2021
Ось такі красунчики "НАДІЇ" вітали з отриманням Свідоцтв про повну загальну середню освіту випускників 11-х класів нашого НВО №31.
Випуск-2021
"Free dance", м. Кривий Ріг
Зразковий хореографічний ансамбль "НАДІЯ" (НВО N31, м. Кропивницький) виборов І та два ІІ місця на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Free dance" у м. Кривий Ріг!!! А ще в скарбничку нагород додаємо спеціальний приз фестивалю - "Приз глядацьких симпатій"!!! Вітаємо всіх нас з такою довгоочікуванною перемогою!!!
Фестиваль-конкурс "Free dance", м. Кривий Ріг
Звлікові уроки-2021
Ось так наймолодші вихованці Зразкового хореографічного ансамблю "НАДІЯ" завершували тиждень залікових уроків в колективі. Дякуємо дітям, дякуємо батькам за цей нелегкий навчальний рік! В "НАДІЇ" найкращі в світі діти і найкращі батьки!!!
Залікові уроки малюків-2021
Погода від Gismeteo